Takım Diş Ankara

Porselen Tozu Satış Mağazası

Edit Content

Hakkımızda

2015 yılında kurulmuş olan Öztürk Diş Deposu Türkiye’ye diş hekimliği ve Diş laboratuvarlarının ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve güvenilir ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Porselen Tozu, soğuk döküm porselen elde etmek için Alumilite Beyaz Döküm Reçinesi ile birlikte kullanılır. Kullanıcıya porselen dökümün görünümünü, hissini ve dokusunu verir. Bir tür bebek ve heykelleri çoğaltmak için Porselen’i ten rengi boyalarla birlikte kullanılır.  Öztürk Diş deposu kaliteli ve tamamen insan sağlığı için uygun porselen tozu konusunda amerikadan özel olarak getirdiği ürün seçenekleri ile hizmetinizdedir. Ağız sağlığına ve dişlerine önem verenler için dayanıklı ve uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz, diğer adı Zirkon Tozu olan CGİ marka ürünlere kolay bir şekilde sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Beyaz, toz metal oksittir. Zirkon nedir; diğer yaygın diş taç malzemeleri gibi, bir seramiktir. Zirkon, titanyuma benzer özelliklere sahip bir metal olan zirkonyumdan yapılır. Zirkonyum, dental materyal için iyi bir seçimdir çünkü kimyasal olarak reaksiyona girmez. Ağız sağlığında ve protez diş yapımında önemli rol oynar.

Porselen Tozu

Zirkon Tozu

Ankara Porselen Tozu Fiyatları

SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dünya’nın önde gelen üreticilerinden Super-C ve CGI protez diş, porselen diş tozu ve birçok ürünü uygun fiyat seçenekleri ile temin edebilirsiniz.

Call Now ButtonTIKLA ARA